De waarde van water
Watervisie 2021 – De waarde van water
De klimaatcrisis dwingt de industrie tot verduurzaming van haar energievoorziening en het sluiten van haar grondstoffenkringloop. Industriewater wordt namelijk schaarser, net als de energie die het transporteert en de grondstoffen die het afvoert.
In de transitie naar een duurzame en circulaire industrie spelen industrie- en afvalwater een belangrijke rol. Steeds meer partijen weten de bron van energie en grondstoffen te ontginnen. Tijdens Watervisie 2021 discussiëren we via een live online talkshows over de huidige en toekomstige (on)mogelijkheden van water mining. Maar ook over de waarde van water als grondstof, energiedrager en koelmiddel.
Met tafelgasten uit de procesindustrie, industriewaterexperts en politieke beslissers belooft Watervisie 2021 spectaculairder dan ooit te worden.
Dit jaar zenden we live uit vanaf de Oranjerie van Paleis Soestdijk. In twee talkshows met diverse tafelgasten bespreken we het heden en de toekomst van water mining. U kunt online actief meediscussiëren. Bovendien biedt de NetwerkApp voldoende mogelijkheden om na te praten over de congresthema’s of met elkaar in contact te komen tijdens een virtuele borrel.
Voorprogramma
09.00 – 9.25 uur Waterschap Brabantse Delta: De Waarde van Rioolwater
09.35 – 10.00 uur Vacature
10.05 – 10.55 uur IV-Water: De Waarde van de Waterbalans
11.05 – 11.55 uur Water Alliance: De Waarde van Waterinnovatie
12.00 – 12.50 uur Pauze
Hoofdprogramma
13.00 – 13.05 uur Opening Watervisie 2021 door Wim Raaijen met sidekick Anne Schaepman van Paleis Soestdijk
13.05 – 13.45 uur Live Talkshow over de huidige waarde van water voor de industrie
Peter Smit (Provincie Noord-Brabant), Hans Geijselaers (Sitech)
13.50 – 14.20 uur Pitches Waterinnovator of the Year 2021
Wafilin (DuCam), Mezt (elektrodialyse) en VSGM (Mid Mix)
14.25 – 15.05 uur Live Talkshow over de waarde van water in de toekomst
Patricia Osseweijer (Water Mining), Jan Robert Huisman (Evides Industriewater), Spreker BASF
15.05 – 15.15 uur Bekendmaking Water Innovator of the Year 2021
15.15 – 15.45 uur Virtuele borrel op netwerkplein en in meeting rooms
Initiatiefnemers:
Wellicht vindt u deze events ook interessant
Schrijft u in voor onze nieuwsbrief en blijf altijd op de hoogte.