Wie zijn wij - Utilities

David van Baarle

Hoofdredacteur Industrielinqs en Watervisie

david@industrielinqs.nl

06 514 996 70

Suzanne Henderickx

Bedrijfsmanager

administratie@industrielinqs.nl

020 31 22 087

Wim Raaijen

Algemeen directeur

Centraal hoofdredacteur Industrielinqs en Petrochem

wim@industrielinqs.nl

020 31 22 081

Janet Robben

Commercieel manager

janet@industrielinqs.nl

020 31 22 085

06 51 27 95 73

Miriam Rook

Eindredacteur Industrielinqs en Petrochem, specials en catalogi

Regie online producties

miriam@industrielinqs.nl

020 31 22 086

Liesbeth Schipper

Eindredacteur Industrielinqs en Petrochem, specials en catalogi

Regie online producties

liesbeth@industrielinqs.nl

020 31 22 083

Breg Schoen

Traffic-coördinator

breg@industrielinqs.nl

020 31 22 088

Verkoop

Jetvertising

Arthur Middendorp

070 399 00 00 – arthur@jetvertising.nl

Rob Koppenol

070 399 00 00 – rob@jetvertising.nl